Promocje i nowości

Drukarnia reklamowa i POS

  • Druk reklamowy
  • Banery, siatki MESH, flagi

Obsługa promocji

  • Kolportaż ulotek

Strony WWW

  • Projektowanie

Komputery PC Laptopy

  • Zakres oferty

Kontakt

Atomowa Agencja
Reklamowa
ul. Centralna 56d, Radonie
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 22 392 75 77
biuro @ atomowa.pl
Wizyt:  Ten miesiąc 928 Razem 358123

Currently are 4 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Pendrive reklamowy USB

W ofercie naszej warszawskiej agencji reklamowej nie mogło zabraknąć cieszących się stale rosnącą popularnością gadżetów elektronicznych, w tym przede wszystkim warto wymienić: pendrive reklamowy z logo, odtwarzacze mp3, mp4, myszki komputerowe, ramki cyfrowe, USB reklamowe typu HUB oraz podgrzewacze zasilane w ten sposób. Nowością są tzw. Power Bank, czyli akumulatory o dużej mocy pozwalające na doładowanie np. telefonu komórkowego.

Wszystkie te produkty znakujemy na życzenie klientów zarówno za pomocą nowoczesnych metod. Wykonujemy tampodruk, znakowanie laserowe, naklejki epoksydowe. W znakowaniu pendrive’ów reklamowych i innych akcesoriów elektronicznych doskonale sprawdza się także bezpośredni nadruk pełnokolorowy tzw. full color. Możliwe jest też uzyskanie znaku widocznego dopiero po podłączeniu nośnika do portu. W ten sposób powstają niepowtarzalne produkty.

Oprócz tego oferujemy również długopisy i wiele innych gadżetów. Posiadamy stany magazynowe podstawowych modeli artykułów, które pozwalają nam na realizację zamówienia w 24h (ze znakowaniem laserowym) lub nawet tego samego dnia (bez znakowania). Dowolny produkt, na przykład pendrive reklamowy, możesz odebrać w naszej siedzibie w Warszawie.

Wśród naszych topowych propozycji znajduje się pendrive reklamowy o pojemności od 64MB do 128GB. Oferujemy pamięci w obudowach z różnych materiałów. Dużym zainteresowaniem cieszą się między innymi pendrive’y drewniane, które zwracają uwagę swoim oryginalnym, eleganckim wyglądem. Obok nich proponujemy także silikonowy pendrive reklamowy, a także pamięci plastikowe, stalowe, aluminiowe, czy też z powłoką rubber finish. Nasze pendrive’y dostępne są w różnych kształtach- od tradycyjnych aż po opaski silikonowe czy karty kredytowe. Z pewnością nie zawiodą się Państwo również na naszych klasycznych gadżetach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Gwarantujemy solidnie i dokładnie wykonane nadruki na gadżety elektroniczne, w tym pendrive reklamowy. Warszawa to nasz podstawowy obszar działalności, jednak zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy z całego kraju.