Promocje i nowości

Drukarnia reklamowa i POS

  • Druk reklamowy
  • Banery, siatki MESH, flagi

Obsługa promocji

  • Kolportaż ulotek

Strony WWW

  • Projektowanie

Komputery PC Laptopy

  • Zakres oferty

Kontakt

Atomowa Agencja
Reklamowa
ul. Centralna 56d, Radonie
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 22 392 75 77
biuro @ atomowa.pl
Wizyt:  Ten miesiąc 775 Razem 359503

Currently are 7 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Długopisy reklamowe

     Pióra i długopisy reklamowe są jednymi z najstarszych gadżetów reklamowych. Ich zasadnicza funkcja nie zmieniła się od dziesięcioleci jednak wzornictwo oraz materiały wykorzystywane do ich produkcji - szczególnie na przestrzeni ostatnich kilku lat - podlegają ciagłej ewolucji. Niektóre na pierwszy rzut oka nawet nie przypominają długopisów.

 

     W naszej ofercie mamy pióra, długopisy i ołówki drewniane, plastikowe, metalowe, aluminiowe, gumowe, z powłokami antybakteryjnymi, z materiałów ekologicznych i biodegradowalnych z różnych przedziałów cenowych, które moga być wykorzystywane zarówno w masowych promocjach ale także jako prezenty dla klientów VIP, szefów międzynarodowych korporacji czy też szefów Państw (produkty Visconti).

 

     Dysponujemy zarówno produktami ekskluzywnymi z najwyższej półki przeznaczonymi dla koneserów jak również najbardziej znanymi i masowymi produktami piśmienniczymi takich marek jak: BIC, Ballmain, Klio Eterna, Lecce, Parker, Ritter, Rou bill, Senator, Sheaffer, Solis, Visconti.