Promocje i nowości

Drukarnia reklamowa i POS

  • Druk reklamowy
  • Banery, siatki MESH, flagi

Obsługa promocji

  • Kolportaż ulotek

Strony WWW

  • Projektowanie

Komputery PC Laptopy

  • Zakres oferty

Kontakt

Atomowa Agencja
Reklamowa
ul. Centralna 56d, Radonie
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 22 392 75 77
biuro @ atomowa.pl
Wizyt:  Ten miesiąc 929 Razem 358124

Currently are 4 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Artykuły promocyjne

 

     Artykuły promocyjne lub bardziej potocznie gadżety reklamowe to podstawowy asortyment naszej firmy. Od nich zaczynaliiśmy i na nich skupiamy się przede wszystkim. Nieprzerwanie od początku naszej działalności poszukujemy na polskim i światowych rynkach nowych produktów i usług reklamowych by cały czas wyprzedzać konkurencję o krok i by tym samym zapewnić naszym klientom takie rozwiązania dzięki którym ich konkurencja będzie daleko w tyle.

 

     Efektem naszych poszukiwań są produkty i usługi rzadko dostępne na naszym rynku i praktycznie nieznane szerszemu gronu. Dzięki temu nasi odbiorcy mogą zabłysnąć wśród swoich klientów niespotykanym np. lewitującym gadżetem czy też oryginalną metodą znakowania jak nadruki żelowe czy znakowanie za pomocą dżetów. Wiele z naszych pomysłów to autorskie produkcje w limitowanych, nawet krótkich seriach, które jeszcze bardziej podnoszą prestiż i wyjątkowy charakter upominku reklamowego. W przypadku tego typu realizacji jedynym ograniczeniem może być tylko budżet.

 

     Takie realizacje choć najbardziej interesujące to ze względu na swój charakter nie należą do zbyt częstych dlatego ze względu na zainteresowanie masowymi gadżetami to ich w naszej ofercie mamy najwięcej. W tym dziale przedstawiamy szeroki wachlarz popularnych artykułów reklamowych, galanterii skórzanej, ceramiki i odzieży reklamowej, słodyczy oraz elektroniki użytkowej. Każdy z udostępnionych katalogów to kilkaset a nawet kilka tysięcy produktów w różnych przedziałach cenowych. W katalogach znajdą Państwo długopisy, pióra i ołówki, wizytowniki, smycze, kubkii, filiżanki, a nawet całe zastawy, koszulki T-shirt i Polo, parasole na każda pogodę, bluzy polarowe, kurtki, maskotki, stacje pogodowe itd.

 

Nasza oferta to produkty najwyższej jakości najbardziej znanych marek a wśród nich: Acer, Asus, Bella, Benq, BIC, B&C, Canon, Fruit of the Loom, Fujitsu-Siemens, Hanes, Hawlett Packard, Jerzees, Kingston, Lenovo, Result, Russel Europe, Samsung, Senator, Sheaffer, Slazenger, Sol's, Sony, Toshiba itd.