Promocje i nowości

Drukarnia reklamowa i POS

  • Druk reklamowy
  • Banery, siatki MESH, flagi

Obsługa promocji

  • Kolportaż ulotek

Strony WWW

  • Projektowanie

Komputery PC Laptopy

  • Zakres oferty

Kontakt

Atomowa Agencja
Reklamowa
ul. Centralna 56d, Radonie
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 22 392 75 77
biuro @ atomowa.pl
Wizyt:  Ten miesiąc 949 Razem 356872

Currently are one guest and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Najtańsze banery w Polsce (2)

Tanie banery reklamowe

Wysokiej jakości, tanie banery reklamowe! Atrakcyjna promocja, dzięki której możesz otrzymać estetyczne i wytrzymałe materiały do reklamy zewnętrznej. Nasze banery charakteryzuje najlepsza rozdzielczość i dokładność wykonania.

Klientom z Warszawy proponujemy banery reklamowe frontlit – powlekane lub laminowane. Dostarczamy banery zgrzane i zaoczkowane (co 50 cm). Nadruk wykonany jest techniką druku solwentowego, dlatego charakteryzuje go najwyższa jakość. Banery reklamowe w Warszawie dostępne są także w wersji przeznaczonej do ekspozycji krótkoterminowej – nie posiadają wówczas zgrzewu krawędziowego.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą - gwarantujemy atrakcyjne ceny - promocja jest jednak ograniczona czasowo! Wybierz już teraz tanie banery reklamowe, które pozwolą Ci skutecznie promować Twoją firmę.

 

Oferujemy banery w najniższej cenie na rynku*:

 
 
Baner frontlit powlekany (bestseller) od 24,99 14,99 zł netto/m² *
 
lub
 
Baner frontlit laminowany (ekonomiczny) od 19,99 12,99zł netto/m² *
 
 
W tej cenie otrzymują Państwo gotowy do zawieszenia produkt - baner jest zgrzany, zaoczkowany co 50cm, druk Solventowy 320dpi**
 
 
 
 
Dodatkowo bezkonkurencyjna oferta specjalna na banery do ekspozycji krótkoterminowych - cięte na ostro (bez zgrzewu krawędziowego) i oczkowane klasycznie co 50cm,
 
 
Baner frontlit powlekany 11,99 zł netto/m² *
 
lub
 
Baner frontlit laminowany 9,99 zł netto/m² *
 
 
 
* Oferta czasowa, ograniczona ilością materiału dostępnego do wykorzystania na wskazaną promocję. Rabat cenowy dotyczy druku hurtowego z roli 3,20 m. Łączna powierzchnia zadruku powinna wynieść minimum 20 m2. Istnieje możliwość łączenia kilku projektów w jedno zamówienie.

Jeżeli do zadrukowania klient przeznaczy powierzchnię mniejszą niż 20m2, wówczas doliczamy koszt odpadu materiału, jeśli jego wielkość przekracza 10% powierzchni druku. Powierzchnię druku stanowi iloraz obu prostopadłych boków banera. W przypadku nieregularnego kształtu powierzchni i niestandardowych rozmiarów, prowadzimy indywidualną wycenę.
 
** oferta dotyczy druku do szerokości 3,2m bez łączeń materiału (UWAGA! Konkurencja w tej cenie oferuje druk na maszynach o szerokości zadruku 1,6m powodujący konieczność zgrzewania szerszych projektów) druk na rolkach 5m oraz inne rozdzielczości druku: UV 600dpi i lateks 1200dpi oraz inne materiały kalkulowane indywidualnie.

Koszt dostawy jest uzależniony od rozmiaru. Możliwy odbiór osobisty zamówionych materiałów w Warszawie (Bemowo) lub w okolicy Grodziska Mazowieckiego (Radonie). Ceny obowiązują przy 100% przedpłacie i z plików gotowych do druku nie wymagających ingerencji graficznej (rozbarwienie CMYK, grafika minimum 300dpi, spady 1cm).