Promocje i nowości

Atomowa Agencja
Reklamowa
ul. Świętochowskiego 2
(PO Box 44)
01-318 Warszawa 35
tel. 22 392 75 77
biuro @ atomowa.pl
Agencja reklamowa - informacje

Drukarnia reklamowa i POS

  • Druk reklamowy
  • Banery, siatki MESH, flagi
  • Pieczątki

Obsługa promocji

  • Kolportaż ulotek

Strony WWW

  • Projektowanie

Komputery PC Laptopy

  • Zakres oferty
Wizyt:  Ten miesiąc 1538 Razem 296075

Currently are 30 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Pendrive USB

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć cieszących się stale rosnącą popularnością gadżetów elektronicznych w tym przede wszystkim: pamięci pendrive z logo, odtwarzaczy mp3, mp4, myszek komputerowych, ramek cyfrowych, USB reklamowych typu HUB oraz podgrzewaczy zasilanych w ten sposób. Nowością są tzw. Power Bank, czyli akumulatory o dużej mocy pozwalające na doładowanie np. telefonu komórkowego.

Wszystkie te produkty znakujemy na życzenie klientów zarówno za pomocą tampodruku, znakowania laserowego, naklejek epoksydowych, a także bezpośredniego nadruku pełnokolorowego tzw. full colour, czy też ze znakiem widocznym dopiero po podłączeniu nośnika do portu. W ten sposób powstają niepowtarzalne produkty. Oprócz tego oferujemy również długopisy i wiele innych gadżetów. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa. Posiadamy stany magazynowe podstawowych modeli artykułów, które pozwalają nam na realizację zamówienia w 24H (ze znakowaniem laserowym) lub nawet tego samego dnia (bez znakowania).

Oferujemy pamięci o pojemnościach od 64MB do 128GB. Są to pamięci plastikowe, siliconowe, drewniane, stalowe, aluminiowe, z powłoką rubber finish o różnych kształtach - od tradycyjnych aż po opaski silikonowe czy karty kredytowe. Z pewnością nie zawiodą się Państwo również na naszych klasycznych gadżetach.