Promocje i nowości

Drukarnia reklamowa i POS

  • Druk reklamowy
  • Banery, siatki MESH, flagi

Obsługa promocji

  • Kolportaż ulotek

Strony WWW

  • Projektowanie

Komputery PC Laptopy

  • Zakres oferty

Kontakt

Atomowa Agencja
Reklamowa
ul. Centralna 56d, Radonie
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 22 392 75 77
biuro @ atomowa.pl
Wizyt:  Ten miesiąc 775 Razem 359503

Currently are 11 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Dlaczego warto stosować pieczątki firmowe?

Dla wielu osób pieczątki to przedmioty, które kojarzą się wyłącznie z urzędami lub fakturami. Kiedyś ich użycie obowiązywało tylko w instytucjach państwowych, jednak dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej. Coraz więcej firm posiada w swoim wyposażeniu ten element i stosuje go na co dzień, w różnych celach. Jakie są zatem zalety pieczątek firmowych?

piecztki modico miniaturaStosowanie pieczątek w pracy wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim jedną z ich największych zalet jest łatwość w użyciu oraz oszczędność czasu. Pieczątka zawiera wszystkie niezbędne dane firmy - od nazwy i adresu, po numer telefonu i fax. Wypisywanie tych danych, między innymi w celu zatwierdzenia danego dokumentu, może zabierać bardzo czasu czasu. Zastosowanie pieczątki w tym przypadku będzie o wiele łatwiejsze - pozwoli na zaoszczędzenie długich minut pracy. Nie jest to jednak jedyna zaleta, która zachęca do zakupu pieczątki. Nowoczesne przedmioty są przystosowane do odbijania nie tylko danych, ale również takich elementów jak logo danej firmy lub inny, charakterystyczny dla niej znaczek. Aktualnie możliwy jest także wybór czcionki oraz koloru pieczątki, co może dodatkowo wpłynąć na zainteresowanie odbiorcy. Jest to zatem jeden ze skuteczniejszych i ciekawszych sposobów reklamy.

Pieczątki kojarzą się także z profesjonalizmem. Firmy stosujące je we wszelkiego rodzaju dokumentacji pokazują w ten sposób zarówno klientom, jak i innym przedsiębiorstwom, że traktują swoją pracę poważnie i z zaangażowaniem. Dużym plusem pieczątek jest także ich koszt - cena jednej pieczątki nie przekracza kilkunastu, maksymalnie kilkudziesięciu złotych, jednak w przypadku zakupu większej ilości koszt jest niższy. Cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania jest bardzo atrakcyjna i zachęca do zakupu. Ponadto, warto zaznaczyć, że pieczątka jest elementem bardzo łatwym w przechowywaniu. Można zatem nie tylko trzymać ją w biurze, ale także przenosić z sobą. Co prawda nie wszystkie pieczątki się do tego nadają, ponieważ niektóre z dostępnych na rynku mogą zawierać nawet kilkadziesiąt linijek wierszy, ale są też takie w bardzo małych rozmiarach. To one właśnie idealnie zmieszczą się do kieszenie lub torby.

Podsumowując - stosowanie pieczątek w firmie jest bardzo opłacalne i daje wiele korzyści. Dzięki temu poręcznemu przedmiotowi możliwe jest zaoszczędzenie dużej ilości czasu, okazanie swojego profesjonalizmu, a nawet zdobycie nowych klientów. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety pieczątek można z pełnym przekonaniem stwierdzić, że są to elementy, które warto mieć w swojej firmie.