Promocje i nowości

Drukarnia reklamowa i POS

  • Druk reklamowy
  • Banery, siatki MESH, flagi

Obsługa promocji

  • Kolportaż ulotek

Strony WWW

  • Projektowanie

Komputery PC Laptopy

  • Zakres oferty

Kontakt

Atomowa Agencja
Reklamowa
ul. Centralna 56d, Radonie
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 22 392 75 77
biuro @ atomowa.pl
Wizyt:  Ten miesiąc 928 Razem 358123

Currently are 3 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Jakie gadżety reklamowe cieszą się największą popularnością?

Branża marketingowa stale rozwija się na naszych oczach. W dzisiejszych czasach powstają coraz to nowsze sposoby na rozgłoszenie swojej działalności, własnych produktów i usług. Jednym z ciekawszych sposobów reklamy jest używanie gadżetów reklamowych. Jako, że na rynku istnieje ich naprawdę wiele warto jest wybrać najodpowiedniejsze przedmioty.

Podstawowymi gadżetami reklamowymi używanymi przez firmy są długopisy, ołówki i notatniki. Są to elementy, które można dostać na różnego rodzaju targach i konferencjach i wbrew pozorom są one naprawdę przydatne. Gdyby rozejrzeć się po własnym mieszkaniu można znaleźć chociaż jeden długopis z logo danego przedsiębiorstwa, co udowadnia, że tego typu przedmioty są rzeczywiście używane przez odbiorców. Ich dużym plusem jest także uniwersalność, dzięki której każda firma może zdecydować się na artykuły papiernicze.

Kolejnym gadżetem reklamowym, który można otrzymać zarówno na spotkaniach lub targach, jak i znaleźć w siedzibie danej firmy jest kubek reklamowy. Kubki z nadrukiem lub logo przedsiębiorstw produkowane są już od dawna, tak samo jak artykuły papiernicze, a ich popularność jest równie duża. Ich największą zaletą jest to, że przydają się każdemu, niezależnie od wieku, dlatego wykorzystywane są przez wszystkich odbiorców. Obecnie kubki reklamowe dla firm wykonywane są w różny sposób i dostępne w zupełnie odmiennych formatach. Mogą one zawierać tylko nazwę firmy i jej logo, ale również wyglądać zupełnie inaczej - na przykład posiadać obrazki lub wzory zbliżone tematycznie do produktów sprzedawanych przed firmę lub usług przez nią świadczonych.

Szczególnie dużą popularnością i zainteresowaniem cieszą się gadżety elektroniczne. Są to między innymi powerbanki, pendrive’y i słuchawki z logo. W dzisiejszych czasach to te elementy najczęściej przydają nam się w firmie, na uczelni czy też prywatnie. W tym przypadku to pendrive reklamowy jest najchętniej przyjmowanym przez odbiorców prezentem. Jego użyteczność jest bardzo wysoka, ponieważ może służyć zarówno w pracy, gdzie używany jest do przechowywania ważnych danych, jak i poza nią, jako sposób na dzielenie się muzyką lub filmami ze znajomymi. Również powerbanki, szczególnie te małych rozmiarów, są bardzo przydatne. Zmieszczą się one do kieszeni i torby, dzięki czemu mogą być używane w dowolnym miejscu. Obydwa przedmioty cieszą się równie dużym zainteresowaniem i bardzo przyczyniają się do poprawy wizerunku firmy.

W dzisiejszych czasach reklama za pomocą gadżetów i upominków jest bardzo opłacalnym sposobem na zyskanie zainteresowania na rynku. Ich ogromną zaletą jest duża możliwość - mogą być one elementem rozdawanym na targach, konferencjach lub różnego rodzaju spotkaniach, a także dodatkiem do innego produktu. Możliwości jest wiele, tak jak i gadżetów, dlatego warto jest dobrze przemyśleć swój wybór.